C1206C225K9RACTU
KEMETKEMET
C1206C225K9RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C225K9RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 2.2UF 6.3V X7R 1206
Foi de date: C1206C225K9RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C225K9RACTU
Număr parc C1206C225K9RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 2.2UF 6.3V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 289498 pcs Fișa cu date C1206C225K9RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.071" (1.80mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume C1206C225K9RAC
C1206C225K9RAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 2.2µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
capacitanță 2.2µF Aplicații General Purpose