C1206C224M5REC
KEMETKEMET
C1206C224M5REC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C224M5REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 220NF 50V X7R 20%
Foi de date: C1206C224M5REC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206C224M5REC
Număr parc C1206C224M5REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 220NF 50V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 414021 pcs Fișa cu date C1206C224M5REC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.039" (1.00mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.22µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.22µF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C224M5REC7800
C1206C224M5REC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 220NF 50V X7R 20%