C1206C224J1REC
KEMETKEMET
C1206C224J1REC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C224J1REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 220NF 100V X7R 5%
Foi de date: C1206C224J1REC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206C224J1REC
Număr parc C1206C224J1REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 220NF 100V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 335569 pcs Fișa cu date C1206C224J1REC.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.039" (1.00mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.22µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.22µF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C224G8JAC7800
C1206C224G8JAC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.22UF 10V U2J 1206
In stoc: 185800 pcs
Descarca: C1206C224G8JAC7800.pdf
RFQ
C1206C224J1REC7800
C1206C224J1REC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 220NF 100V X7R 5%