C1206C223MAREC
KEMETKEMET
C1206C223MAREC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C223MAREC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 22NF 250V X7R 20%
Foi de date: C1206C223MAREC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206C223MAREC
Număr parc C1206C223MAREC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 22NF 250V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 369859 pcs Fișa cu date C1206C223MAREC.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.022µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.022µF