C1206C223K4REC
KEMETKEMET
C1206C223K4REC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C223K4REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 22NF 16V X7R 10%
Foi de date: C1206C223K4REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C223K4REC
Număr parc C1206C223K4REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 22NF 16V X7R 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 381055 pcs Fișa cu date C1206C223K4REC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.022µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.022µF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C223K4JACAUTO
C1206C223K4JACAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.022UF 16V U2J 1206
In stoc: 923331 pcs
Descarca: C1206C223K4JACAUTO.pdf
RFQ
C1206C223K4RECAUTO
C1206C223K4RECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 22NF 16V X7R 10%