C1206C223JAREC
KEMETKEMET
C1206C223JAREC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C223JAREC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 22NF 250V X7R 5%
Foi de date: C1206C223JAREC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C223JAREC
Număr parc C1206C223JAREC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 22NF 250V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 361575 pcs Fișa cu date C1206C223JAREC.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.022µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.022µF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C223JMGEC7210
C1206C223JMGEC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 22NF 63V C0G 5%
In stoc: 1551516 pcs
Descarca: C1206C223JMGEC7210.pdf
RFQ
C1206C223JAREC7210
C1206C223JAREC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 22NF 250V X7R 5%
In stoc: 1949833 pcs
Descarca: C1206C223JAREC7210.pdf
RFQ
C1206C223JAGECAUTO7210
C1206C223JAGECAUTO7210
Descriere: CAP CER 1206 22NF 250V C0G 5%
Descarca: C1206C223JAGECAUTO7210.pdf
C1206C223JARECAUTO7210
C1206C223JARECAUTO7210
Descarca: C1206C223JARECAUTO7210.pdf
C1206C223JAGECAUTO
C1206C223JAGECAUTO
Descarca: C1206C223JAGECAUTO.pdf
C1206C223JAREC7800
C1206C223JAREC7800