C1206C223G2GEC
KEMETKEMET
C1206C223G2GEC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C223G2GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 22NF 200V C0G 2%
Foi de date: C1206C223G2GEC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206C223G2GEC
Număr parc C1206C223G2GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 22NF 200V C0G 2% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 262862 pcs Fișa cu date C1206C223G2GEC.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.071" (1.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 0.022µF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.022µF
Aplicații ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C223G1GEC7800
C1206C223G1GEC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 22NF 100V C0G 2%
In stoc: 1263881 pcs
Descarca: C1206C223G1GEC7800.pdf
RFQ
C1206C223G2GEC7210
C1206C223G2GEC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 22NF 200V C0G 2%
In stoc: 1390355 pcs
Descarca: C1206C223G2GEC7210.pdf
RFQ
C1206C223G2GEC7800
C1206C223G2GEC7800
Descarca: C1206C223G2GEC7800.pdf
C1206C223G1GECAUTO
C1206C223G1GECAUTO
Descarca: C1206C223G1GECAUTO.pdf
Descarca: C1206C223G1GEC7210.pdf
C1206C223G2GECAUTO7210
C1206C223G2GECAUTO7210
Descarca: C1206C223G2GECAUTO7210.pdf
C1206C223G3GEC7210
C1206C223G3GEC7210
Descriere: CAP CER 1206 22NF 25V C0G 2%
Descarca: C1206C223G3GEC7210.pdf
C1206C223G1GEC
C1206C223G1GEC
Descarca: C1206C223G1GEC.pdf
C1206C223G2GECAUTO
C1206C223G2GECAUTO