C1206C222J1RACTU
KEMETKEMET
C1206C222J1RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C222J1RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 2200PF 100V X7R 1206
Foi de date: C1206C222J1RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C222J1RACTU
Număr parc C1206C222J1RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 2200PF 100V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 670180 pcs Fișa cu date C1206C222J1RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume C1206C222J1RAC
C1206C222J1RAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 2200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
capacitanță 2200pF Aplicații General Purpose