C1206C182J5GACTU
KEMETKEMET
C1206C182J5GACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C182J5GACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1800PF 50V C0G/NP0 1206
Foi de date: C1206C182J5GACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C182J5GACTU
Număr parc C1206C182J5GACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 1800PF 50V C0G/NP0 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 722002 pcs Fișa cu date C1206C182J5GACTU.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 399-8162-2
C1206C182J5GAC
C1206C182J5GAC7800
C1206C182J5GACTU-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL
Rata de eșec - descriere detaliata 1800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
capacitanță 1800pF Aplicații General Purpose