C1206C153F1GEC
KEMETKEMET
C1206C153F1GEC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C153F1GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 15NF 100V C0G 1%
Foi de date: C1206C153F1GEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C153F1GEC
Număr parc C1206C153F1GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 15NF 100V C0G 1% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 233982 pcs Fișa cu date C1206C153F1GEC.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.053" (1.35mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 0.015µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.015µF
Aplicații ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C153F1GEC7210
C1206C153F1GEC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 15NF 100V C0G 1%