C1206C152J3REC
KEMETKEMET
C1206C152J3REC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C152J3REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 1.5NF 25V X7R 5%
Foi de date: C1206C152J3REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C152J3REC
Număr parc C1206C152J3REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 1.5NF 25V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 389204 pcs Fișa cu date C1206C152J3REC.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1500pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 1500pF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C152J4HACAUTO
C1206C152J4HACAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 1.5NF 16V ULTRA STA
In stoc: 2543596 pcs
Descarca: C1206C152J4HACAUTO.pdf
RFQ
C1206C152J3RECAUTO
C1206C152J3RECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 1.5NF 25V X7R 5%
In stoc: 2036264 pcs
Descarca: C1206C152J3RECAUTO.pdf
RFQ
C1206C152J3GECAUTO7210
C1206C152J3GECAUTO7210
Descriere: CAP CER 1206 1.5NF 25V C0G 5%
Descarca: C1206C152J3GECAUTO7210.pdf
C1206C152J3RECAUTO7210
C1206C152J3RECAUTO7210
Descarca: C1206C152J3RECAUTO7210.pdf
C1206C152J3HAC7800
C1206C152J3HAC7800
Descriere: CAP CER 1206 1.5NF 25V ULTRA STA
Descarca: C1206C152J3HAC7800.pdf
C1206C152J3REC7210
C1206C152J3REC7210