C1206C152FMGEC7210
KEMETKEMET
C1206C152FMGEC7210 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C152FMGEC7210
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 1.5NF 63V C0G 1%
Foi de date: C1206C152FMGEC7210.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C152FMGEC7210
Număr parc C1206C152FMGEC7210 Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 1.5NF 63V C0G 1% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1011627 pcs Fișa cu date C1206C152FMGEC7210.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.039" (1.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 1500pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 1500pF
Aplicații ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C152FMGEC
C1206C152FMGEC
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 1.5NF 63V C0G 1%