C1206C104MAREC
KEMETKEMET
C1206C104MAREC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C104MAREC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 0.1UF 250V X7R
Foi de date: C1206C104MAREC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206C104MAREC
Număr parc C1206C104MAREC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 0.1UF 250V X7R Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 454971 pcs Fișa cu date C1206C104MAREC.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.1µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.1µF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C104MAREC7210
C1206C104MAREC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 0.1UF 250V X7R
In stoc: 2602142 pcs
Descarca: C1206C104MAREC7210.pdf
RFQ
C1206C104MARECAUTO7210
C1206C104MARECAUTO7210
Producători: KEMET