C1206C104M1UACTU
KEMETKEMET
C1206C104M1UACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C104M1UACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.1UF 100V Z5U 1206
Foi de date: C1206C104M1UACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C104M1UACTU
Număr parc C1206C104M1UACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.1UF 100V Z5U 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 676501 pcs Fișa cu date C1206C104M1UACTU.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură Z5U
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume C1206C104M1UAC
C1206C104M1UAC7800
Temperatura de Operare 10°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U 1206 (3216 Metric)
capacitanță 0.1µF Aplicații General Purpose