C1206C104K4REC
KEMETKEMET
C1206C104K4REC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C104K4REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 0.1UF 16V X7R 10%
Foi de date: C1206C104K4REC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206C104K4REC
Număr parc C1206C104K4REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 0.1UF 16V X7R 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 361746 pcs Fișa cu date C1206C104K4REC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.1µF