C1206C102M5REC
KEMETKEMET
C1206C102M5REC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C102M5REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 1NF 50V X7R 20%
Foi de date: C1206C102M5REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C102M5REC
Număr parc C1206C102M5REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 1NF 50V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 471195 pcs Fișa cu date C1206C102M5REC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 1000pF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C102M5RACTU
C1206C102M5RACTU
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1000PF 50V X7R 1206
In stoc: 474919 pcs
Descarca: C1206C102M5RACTU.pdf
RFQ
C1206C102M5GEC7800
C1206C102M5GEC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 1NF 50V C0G 20%
In stoc: 2498438 pcs
Descarca: C1206C102M5GEC7800.pdf
RFQ
C1206C102M5RECAUTO7210
C1206C102M5RECAUTO7210
Descriere: CAP CER 1206 1NF 50V X7R 20%