C1206C102KDRALTU
KEMETKEMET
C1206C102KDRALTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C102KDRALTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 1KV X7R 1206
Foi de date: C1206C102KDRALTU.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C102KDRALTU
Număr parc C1206C102KDRALTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 1000PF 1KV X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 352413 pcs Fișa cu date C1206C102KDRALTU.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.053" (1.35mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie L
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume C1206C102KDRAL
C1206C102KDRAL7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 1000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
capacitanță 1000pF Aplicații General Purpose