C1206C102KAREC
KEMETKEMET
C1206C102KAREC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C102KAREC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 1NF 250V X7R 10%
Foi de date: C1206C102KAREC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C102KAREC
Număr parc C1206C102KAREC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 1NF 250V X7R 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 389473 pcs Fișa cu date C1206C102KAREC.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 1000pF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C102KAREC7800
C1206C102KAREC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 1NF 250V X7R 10%
In stoc: 2686042 pcs
Descarca: C1206C102KAREC7800.pdf
RFQ
C1206C102KARECAUTO7210
C1206C102KARECAUTO7210
Producători: KEMET
In stoc: 2782118 pcs
Descarca: C1206C102KARECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C102KAGEC7210
C1206C102KAGEC7210
Descriere: CAP CER 1206 1NF 250V C0G 10%
Descarca: C1206C102KAGEC7210.pdf
Descarca: C1206C102KAGEC7800.pdf
C1206C102KARECAUTO
C1206C102KARECAUTO
Descarca: C1206C102KARECAUTO.pdf
C1206C102KAGECAUTO
C1206C102KAGECAUTO
Descarca: C1206C102KAGECAUTO.pdf
C1206C102KBRACAUTO
C1206C102KBRACAUTO
Descriere: CAP CER 1000PF 630V X7R 1206
Descarca: C1206C102KBRACAUTO.pdf
C1206C102KAREC7210
C1206C102KAREC7210