C1206C102K5GEC
KEMETKEMET
C1206C102K5GEC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C102K5GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 1NF 50V C0G 10%
Foi de date: C1206C102K5GEC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206C102K5GEC
Număr parc C1206C102K5GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 1NF 50V C0G 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 457830 pcs Fișa cu date C1206C102K5GEC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 1000pF
Aplicații ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C102K5GEC7800
C1206C102K5GEC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 1NF 50V C0G 10%
In stoc: 2513491 pcs
Descarca: C1206C102K5GEC7800.pdf
RFQ
C1206C102K4REC7800
C1206C102K4REC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 1NF 16V X7R 10%
In stoc: 2693650 pcs
Descarca: C1206C102K4REC7800.pdf
RFQ
C1206C102K5GECAUTO7210
C1206C102K5GECAUTO7210
Descarca: C1206C102K5GECAUTO7210.pdf
C1206C102K4REC
C1206C102K4REC
Descarca: C1206C102K4REC.pdf
C1206C102K5GEC7210
C1206C102K5GEC7210
Descarca: C1206C102K5GEC7210.pdf
C1206C102K5GECAUTO
C1206C102K5GECAUTO