C1206C102J5REC
KEMETKEMET
C1206C102J5REC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C102J5REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 1NF 50V X7R 5%
Foi de date: C1206C102J5REC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206C102J5REC
Număr parc C1206C102J5REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 1NF 50V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 429554 pcs Fișa cu date C1206C102J5REC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 1000pF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C102J5REC7800
C1206C102J5REC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 1NF 50V X7R 5%
In stoc: 2316136 pcs
Descarca: C1206C102J5REC7800.pdf
RFQ
C1206C102J5REC7210
C1206C102J5REC7210
Producători: KEMET
In stoc: 2229638 pcs
Descarca: C1206C102J5REC7210.pdf
RFQ
C1206C102J5RECAUTO7210
C1206C102J5RECAUTO7210
Descarca: C1206C102J5RECAUTO7210.pdf
C1206C102J5RACTU
C1206C102J5RACTU
Descriere: CAP CER 1000PF 50V X7R 1206
Descarca: C1206C102J5RACTU.pdf
C1206C102J5RALTU
C1206C102J5RALTU
Descarca: C1206C102J5RALTU.pdf
C1206C102J5RECAUTO
C1206C102J5RECAUTO