C1206C102J5GEC
KEMETKEMET
C1206C102J5GEC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C102J5GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 1NF 50V C0G 5%
Foi de date: C1206C102J5GEC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C1206C102J5GEC
Număr parc C1206C102J5GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 1NF 50V C0G 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 300755 pcs Fișa cu date C1206C102J5GEC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) capacitanță 1000pF