C1206C102J4REC
KEMETKEMET
C1206C102J4REC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C102J4REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 1NF 16V X7R 5%
Foi de date: C1206C102J4REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C102J4REC
Număr parc C1206C102J4REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 1NF 16V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 433550 pcs Fișa cu date C1206C102J4REC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 1000pF