C0805Y103K2RACTU
KEMETKEMET
C0805Y103K2RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805Y103K2RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 200V X7R 0805
Foi de date: C0805Y103K2RACTU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0805Y103K2RACTU
Număr parc C0805Y103K2RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 10000PF 200V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 863707 pcs Fișa cu date C0805Y103K2RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.083" L x 0.049" W (2.10mm x 1.25mm) Serie FF-CAP
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume C0805Y103K2RAC
C0805Y103K2RAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec - descriere detaliata 10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
capacitanță 10000pF Aplicații Boardflex Sensitive