C0805X682M3GEC
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X682M3GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 6.8NF 25V C0G 20%
Foi de date: C0805X682M3GEC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0805X682M3GEC
Număr parc C0805X682M3GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 6.8NF 25V C0G 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 368634 pcs Fișa cu date C0805X682M3GEC.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 6800pF ±20% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 6800pF
Aplicații Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805X682M3GEC7800
C0805X682M3GEC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 6.8NF 25V C0G 20%
In stoc: 1424196 pcs
Descarca: C0805X682M3GEC7800.pdf
RFQ
C0805X682M2RECAUTO7210
C0805X682M2RECAUTO7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 6.8NF 200V X7R
In stoc: 1600253 pcs
Descarca: C0805X682M2RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X682M3GECAUTO7210
C0805X682M3GECAUTO7210