C0805X682K2GEC
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X682K2GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 6.8NF 200V C0G
Foi de date: C0805X682K2GEC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0805X682K2GEC
Număr parc C0805X682K2GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 6.8NF 200V C0G Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 377545 pcs Fișa cu date C0805X682K2GEC.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 6800pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 6800pF
Aplicații Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805X682K1REC7210
C0805X682K1REC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 6.8NF 100V X7R
In stoc: 1422473 pcs
Descarca: C0805X682K1REC7210.pdf
RFQ
C0805X682K1REC
C0805X682K1REC
Producători: KEMET
In stoc: 362645 pcs
Descarca: C0805X682K1REC.pdf
RFQ
C0805X682K2GEC7210
C0805X682K2GEC7210
Descriere: CAP CER 0805 6.8NF 200V C0G
Descarca: C0805X682K2GEC7210.pdf
C0805X682K2GEC7800
C0805X682K2GEC7800
Descarca: C0805X682K2GEC7800.pdf
C0805X682K1GECAUTO7210
C0805X682K1GECAUTO7210
Descriere: CAP CER 0805 6.8NF 100V C0G
Descarca: C0805X682K1GECAUTO7210.pdf
C0805X682K2GECAUTO7210
C0805X682K2GECAUTO7210