C0805X682K1GEC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X682K1GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 6.8NF 100V C0G
Foi de date: C0805X682K1GEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805X682K1GEC
Număr parc C0805X682K1GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 6.8NF 100V C0G Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 323017 pcs Fișa cu date C0805X682K1GEC.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 6800pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 6800pF
Aplicații Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805X682K1GECAUTO
C0805X682K1GECAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 6.8NF 100V C0G
In stoc: 1290647 pcs
Descarca: C0805X682K1GECAUTO.pdf
RFQ
C0805X682JMRECAUTO7210
C0805X682JMRECAUTO7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 6.8NF 63V X7R 5%
In stoc: 1441667 pcs
Descarca: C0805X682JMRECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X682K1GEC7800
C0805X682K1GEC7800
Descarca: C0805X682K1GEC7800.pdf
C0805X682K1GEC7210
C0805X682K1GEC7210