C0805X474J3REC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X474J3REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 470NF 25V X7R 5%
Foi de date: C0805X474J3REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805X474J3REC
Număr parc C0805X474J3REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 470NF 25V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 242385 pcs Fișa cu date C0805X474J3REC.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.047" (1.20mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.47µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.47µF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805X474J3REC7800
C0805X474J3REC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 470NF 25V X7R 5%
In stoc: 1162241 pcs
Descarca: C0805X474J3REC7800.pdf
RFQ
C0805X474J3RECAUTO
C0805X474J3RECAUTO
Producători: KEMET