C0805X473K5RACTU
KEMETKEMET
C0805X473K5RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X473K5RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805
Foi de date: C0805X473K5RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805X473K5RACTU
Număr parc C0805X473K5RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1482834 pcs Fișa cu date C0805X473K5RACTU.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 50V
Toleranţă 0.047µF Grosime (Max) X7R
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.083" L x 0.049" W (2.10mm x 1.25mm)
Serie FT-CAP Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută Boardflex Sensitive Evaluări -
Polarizare 0805 (2012 Metric) Alte nume 399-5322-2
C0805X473K5RAC
C0805X473K5RAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului C0805X473K5RACTU
Stil de plumb 0.035" (0.88mm) Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
Descriere extinsă 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10%
Descriere CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805