C0805X331M1HAC7800
KEMETKEMET
C0805X331M1HAC7800 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X331M1HAC7800
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 330PF 100V ULTRA ST
Foi de date: C0805X331M1HAC7800.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805X331M1HAC7800
Număr parc C0805X331M1HAC7800 Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 330PF 100V ULTRA ST Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3718940 pcs Fișa cu date C0805X331M1HAC7800.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură X8R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie FT-CAP
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume C0805X331M1HACTU
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL, Soft Termination
Rata de eșec - descriere detaliata 330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)
capacitanță 330pF Aplicații Boardflex Sensitive