C0805X224MMREC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X224MMREC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 220NF 63V X7R 20%
Foi de date: C0805X224MMREC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0805X224MMREC
Număr parc C0805X224MMREC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 220NF 63V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 306559 pcs Fișa cu date C0805X224MMREC.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.22µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.22µF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805X224M5REC7800
C0805X224M5REC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 220NF 50V X7R 20%
In stoc: 1435087 pcs
Descarca: C0805X224M5REC7800.pdf
RFQ
C0805X225J4REC
C0805X225J4REC
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 2.2UF 16V X7R 5%
In stoc: 251274 pcs
Descarca: C0805X225J4REC.pdf
RFQ
C0805X224MMRECAUTO
C0805X224MMRECAUTO
Descriere: CAP CER 0805 220NF 63V X7R 20%