C0805X223J2REC
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X223J2REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 22NF 200V X7R 5%
Foi de date: C0805X223J2REC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0805X223J2REC
Număr parc C0805X223J2REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 22NF 200V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 263910 pcs Fișa cu date C0805X223J2REC.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.022µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.022µF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805X223J1REC7210
C0805X223J1REC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 22NF 100V X7R 5%
In stoc: 1358945 pcs
Descarca: C0805X223J1REC7210.pdf
RFQ
C0805X223J3GEC
C0805X223J3GEC
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 22NF 25V C0G 5%
In stoc: 228326 pcs
Descarca: C0805X223J3GEC.pdf
RFQ
C0805X223J2RECAUTO7210
C0805X223J2RECAUTO7210
Descriere: CAP CER 0805 22NF 200V X7R 5%
Descarca: C0805X223J2RECAUTO7210.pdf
C0805X223J1REC
C0805X223J1REC
Descarca: C0805X223J1REC.pdf
C0805X223J2REC7800
C0805X223J2REC7800
Descarca: C0805X223J2REC7800.pdf
C0805X223J1RECAUTO7210
C0805X223J1RECAUTO7210
Descarca: C0805X223J1RECAUTO7210.pdf
C0805X223J2REC7210
C0805X223J2REC7210
Descarca: C0805X223J2REC7210.pdf
C0805X223J3GEC7210
C0805X223J3GEC7210
Descarca: C0805X223J3GEC7210.pdf
C0805X223G8JACAUTO
C0805X223G8JACAUTO
Descriere: CAP CER 0.022UF 10V U2J 0805
Descarca: C0805X223G8JACAUTO.pdf
C0805X223J2RECAUTO
C0805X223J2RECAUTO
Descarca: C0805X223J2RECAUTO.pdf
C0805X223J1RECAUTO
C0805X223J1RECAUTO
Descarca: C0805X223J1RECAUTO.pdf
Descarca: C0805X223J1REC7800.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW