C0805X223G5GEC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X223G5GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 22NF 50V C0G 2%
Foi de date: C0805X223G5GEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805X223G5GEC
Număr parc C0805X223G5GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 22NF 50V C0G 2% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 188538 pcs Fișa cu date C0805X223G5GEC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.047" (1.20mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.022µF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.022µF
Aplicații Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805X223G5GECAUTO7210
C0805X223G5GECAUTO7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 22NF 50V C0G 2%