C0805X222J2REC
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X222J2REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 2.2NF 200V X7R 5%
Foi de date: C0805X222J2REC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0805X222J2REC
Număr parc C0805X222J2REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 2.2NF 200V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 235797 pcs Fișa cu date C0805X222J2REC.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 2200pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 2200pF
produse asemanatoare
C0805X222J2GEC7800
C0805X222J2GEC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 2.2NF 200V C0G 5%
In stoc: 1206557 pcs
Descarca: C0805X222J2GEC7800.pdf
RFQ
C0805X222J2REC7800
C0805X222J2REC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 2.2NF 200V X7R 5%
In stoc: 1177721 pcs
Descarca: C0805X222J2REC7800.pdf
RFQ
C0805X222J2GECAUTO7210
C0805X222J2GECAUTO7210
Descarca: C0805X222J2GECAUTO7210.pdf
C0805X222J2REC7210
C0805X222J2REC7210
Descarca: C0805X222J2REC7210.pdf
C0805X222J2RECAUTO
C0805X222J2RECAUTO
Descarca: C0805X222J2RECAUTO.pdf
C0805X222J2RECAUTO7210
C0805X222J2RECAUTO7210