C0805X155M4REC
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X155M4REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 1.5UF 16V X7R 20%
Foi de date: C0805X155M4REC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0805X155M4REC
Număr parc C0805X155M4REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 1.5UF 16V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 365348 pcs Fișa cu date C0805X155M4REC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 1.5µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 1.5µF
produse asemanatoare
C0805X155M4RECAUTO7210
C0805X155M4RECAUTO7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 1.5UF 16V X7R 20%
In stoc: 1560580 pcs
Descarca: C0805X155M4RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X155M4RECAUTO
C0805X155M4RECAUTO
Producători: KEMET