C0805X154K5RACTU
KEMETKEMET
C0805X154K5RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X154K5RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.15UF 50V X7R 0805
Foi de date: C0805X154K5RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805X154K5RACTU
Număr parc C0805X154K5RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.15UF 50V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 711317 pcs Fișa cu date C0805X154K5RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.039" (1.00mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie FT-CAP
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume C0805X154K5RAC
C0805X154K5RAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination
Rata de eșec - descriere detaliata 0.15µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
capacitanță 0.15µF Aplicații Boardflex Sensitive