C0805X152MMREC
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X152MMREC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 1.5NF 63V X7R 20%
Foi de date: C0805X152MMREC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0805X152MMREC
Număr parc C0805X152MMREC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 1.5NF 63V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 340524 pcs Fișa cu date C0805X152MMREC.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 1500pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 1500pF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805X152MMREC7210
C0805X152MMREC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 1.5NF 63V X7R 20%
In stoc: 1863429 pcs
Descarca: C0805X152MMREC7210.pdf
RFQ
C0805X152MMRECAUTO7210
C0805X152MMRECAUTO7210
Producători: KEMET