C0805X102K2GEC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X102K2GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 1NF 200V C0G 10%
Foi de date: C0805X102K2GEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805X102K2GEC
Număr parc C0805X102K2GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 1NF 200V C0G 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 288555 pcs Fișa cu date C0805X102K2GEC.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.039" (1.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 1000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 1000pF
Aplicații Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805X102K1REC7210
C0805X102K1REC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 1NF 100V X7R 10%
In stoc: 1585714 pcs
Descarca: C0805X102K1REC7210.pdf
RFQ
C0805X102K2GEC7210
C0805X102K2GEC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 1NF 200V C0G 10%
In stoc: 1863741 pcs
Descarca: C0805X102K2GEC7210.pdf
RFQ
C0805X102K2GECAUTO
C0805X102K2GECAUTO
Descarca: C0805X102K2GECAUTO.pdf
C0805X102K2GEC7800
C0805X102K2GEC7800