C0805L226M9PACTU
KEMETKEMET
C0805L226M9PACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805L226M9PACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
Foi de date: C0805L226M9PACTU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0805L226M9PACTU
Număr parc C0805L226M9PACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2868 pcs Fișa cu date C0805L226M9PACTU.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.037" (0.95mm) Coeficientul de temperatură X5R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 399-5621-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
capacitanță 22µF Aplicații General Purpose