C0805F473K1RACTU
KEMETKEMET
C0805F473K1RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805F473K1RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805
Foi de date: C0805F473K1RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805F473K1RACTU
Număr parc C0805F473K1RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1378160 pcs Fișa cu date C0805F473K1RACTU.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 100V
Toleranţă 0.047µF Grosime (Max) X7R
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie FO-CAP Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută Boardflex Sensitive Evaluări -
Polarizare 0805 (2012 Metric) Alte nume C0805F473K1RAC
C0805F473K1RAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului C0805F473K1RACTU
Stil de plumb 0.043" (1.10mm) Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Open Mode Rata de eșec -
Descriere extinsă 0.047µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10%
Descriere CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805