C0805F273K1RACTU
KEMETKEMET
C0805F273K1RACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805F273K1RACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.027UF 100V X7R 0805
Foi de date: C0805F273K1RACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805F273K1RACTU
Număr parc C0805F273K1RACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.027UF 100V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1111550 pcs Fișa cu date C0805F273K1RACTU.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie FO-CAP
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume C0805F273K1RAC
C0805F273K1RAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Open Mode
Rata de eșec - descriere detaliata 0.027µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
capacitanță 0.027µF Aplicații General Purpose