C0805C751G3HACAUTO
KEMETKEMET
C0805C751G3HACAUTO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C751G3HACAUTO
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 750PF 25V ULTRA STA
Foi de date: C0805C751G3HACAUTO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C751G3HACAUTO
Număr parc C0805C751G3HACAUTO Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 750PF 25V ULTRA STA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2741274 pcs Fișa cu date C0805C751G3HACAUTO.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură X8R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL, High Temperature
Rata de eșec - descriere detaliata 750pF ±2% 25V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)
capacitanță 750pF Aplicații Automotive