C0805C750J2GACTU
KEMETKEMET
C0805C750J2GACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C750J2GACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 75PF 200V NP0 0805
Foi de date: C0805C750J2GACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C750J2GACTU
Număr parc C0805C750J2GACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 75PF 200V NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 965591 pcs Fișa cu date C0805C750J2GACTU.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C