C0805C684K5REC7210
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C684K5REC7210
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 680NF 50V X7R 10%
Foi de date: C0805C684K5REC7210.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C684K5REC7210
Număr parc C0805C684K5REC7210 Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 680NF 50V X7R 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2383972 pcs Fișa cu date C0805C684K5REC7210.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.68µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.68µF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805C684K8RALTU
C0805C684K8RALTU
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.68UF 10V X7R 0805
In stoc: 316073 pcs
Descarca: C0805C684K8RALTU.pdf
RFQ
C0805C684K5RACAUTO
C0805C684K5RACAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.68UF 50V X7R 0805
In stoc: 247226 pcs
Descarca: C0805C684K5RACAUTO.pdf
RFQ
C0805C684K5REC
C0805C684K5REC
Descriere: CAP CER 0805 680NF 50V X7R 10%