C0805C683JMREC7210
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C683JMREC7210
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 68NF 63V X7R 5%
Foi de date: C0805C683JMREC7210.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C683JMREC7210
Număr parc C0805C683JMREC7210 Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 68NF 63V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1543570 pcs Fișa cu date C0805C683JMREC7210.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.043" (1.10mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.068µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.068µF