C0805C561JCGACAUTO
KEMETKEMET
C0805C561JCGACAUTO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C561JCGACAUTO
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 560PF 500V C0G/NP0 0805
Foi de date: C0805C561JCGACAUTO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C561JCGACAUTO
Număr parc C0805C561JCGACAUTO Producător KEMET
Descriere CAP CER 560PF 500V C0G/NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 170575 pcs Fișa cu date C0805C561JCGACAUTO.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări AEC-Q200 ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 399-15813-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL
Rata de eșec - descriere detaliata 560pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
capacitanță 560pF Aplicații Automotive