C0805C476M7PACTU
KEMETKEMET
C0805C476M7PACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C476M7PACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 47UF 4V X5R 0805
Foi de date: C0805C476M7PACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C476M7PACTU
Număr parc C0805C476M7PACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 47UF 4V X5R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 47887 pcs Fișa cu date C0805C476M7PACTU.pdf
Tensiune - evaluat 4V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.057" (1.45mm) Coeficientul de temperatură X5R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 399-9250-2
C0805C476M7PAC
C0805C476M7PAC7800
C0805C476M7PACTU-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL
Rata de eșec - descriere detaliata 47µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose