C0805C472MMGEC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C472MMGEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 4.7NF 63V C0G 20%
Foi de date: C0805C472MMGEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C472MMGEC
Număr parc C0805C472MMGEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 4.7NF 63V C0G 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 579106 pcs Fișa cu date C0805C472MMGEC.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.039" (1.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 4700pF ±20% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 4700pF
Aplicații ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805C472MAREC7210
C0805C472MAREC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 4.7NF 250V X7R
In stoc: 2321887 pcs
Descarca: C0805C472MAREC7210.pdf
RFQ
C0805C472MMGEC7210
C0805C472MMGEC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 4.7NF 63V C0G 20%
In stoc: 3679840 pcs
Descarca: C0805C472MMGEC7210.pdf
RFQ
Descarca: C0805C472MAREC7800.pdf
C0805C472MMREC
C0805C472MMREC
Descriere: CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 20%
Descarca: C0805C472MMREC.pdf
C0805C472MMGECAUTO7210
C0805C472MMGECAUTO7210
Descarca: C0805C472MMGECAUTO7210.pdf
C0805C472MMREC7210
C0805C472MMREC7210
Descarca: C0805C472MMREC7210.pdf
C0805C472MARECAUTO
C0805C472MARECAUTO
Descarca: C0805C472MARECAUTO.pdf
C0805C472MMGEC7800
C0805C472MMGEC7800
Descarca: C0805C472MMGEC7800.pdf
C0805C472MARECAUTO7210
C0805C472MARECAUTO7210
Descarca: C0805C472MARECAUTO7210.pdf
C0805C472MAGECAUTO7210
C0805C472MAGECAUTO7210
Descriere: CAP CER 0805 4.7NF 250V C0G
Descarca: C0805C472MAGECAUTO7210.pdf
C0805C472MMGECAUTO
C0805C472MMGECAUTO
Descarca: C0805C472MMGECAUTO.pdf
C0805C472MAREC
C0805C472MAREC
Descarca: C0805C472MAREC.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW