C0805C472K1GACTU
KEMETKEMET
C0805C472K1GACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C472K1GACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 4700PF 100V NP0 0805
Foi de date: C0805C472K1GACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C472K1GACTU
Număr parc C0805C472K1GACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 4700PF 100V NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 553995 pcs Fișa cu date C0805C472K1GACTU.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.035" (0.88mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume C0805C472K1GAC
C0805C472K1GAC7800
C0805C472K1GAC7867
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL
Rata de eșec - descriere detaliata 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
capacitanță 4700pF Aplicații General Purpose