C0805C472F2GECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C472F2GECAUTO
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 4.7NF 200V C0G 1%
Foi de date: C0805C472F2GECAUTO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C472F2GECAUTO
Număr parc C0805C472F2GECAUTO Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 4.7NF 200V C0G 1% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1530288 pcs Fișa cu date C0805C472F2GECAUTO.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.039" (1.00mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie C
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 4700pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 4700pF