C0805C391F1GACTU
KEMETKEMET
C0805C391F1GACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805C391F1GACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 390PF 100V NP0 0805
Foi de date: C0805C391F1GACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805C391F1GACTU
Număr parc C0805C391F1GACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 390PF 100V NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 293888 pcs Fișa cu date C0805C391F1GACTU.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 100V
Toleranţă 390pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie C Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 0805 (2012 Metric) Alte nume C0805C391F1GAC
C0805C391F1GAC7800
C0805C391F1GAC7867
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului C0805C391F1GACTU
Stil de plumb 0.035" (0.88mm) Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
Descriere extinsă 390pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1%
Descriere CAP CER 390PF 100V NP0 0805